Hoofdklasse Combi Standaard 2

Plaats Nr. Koppel Land Rank.pnt.
1 82 Lieke Meulenbroek / Robert Streunding Nederland 2
2 79 Jordan Oost / DEnise Oost Nederland 1
3 76 Sandra Benetti / Michel Akkermans België 0
4 85 Kim Bezemer / Robert van Vulpen Nederland 0
5 84 Rosanna Schellekens / Kimberly v.d. Broek Nederland 0
6 81 Eva Hassa / Thomas Hassa Duitsland 0
7 – 8 71 Nel v.d. Vegte / Henk v.d. Vegte Nederland 0
7 – 8 80 Elien Bervoets / Greet Bervoets België 0

Hoofdklasse Combi Standaard 1

Plaats Nr. Koppel Land Rank.pnt.
1 72 Marleen Bolwijn / Tim Bijker Nederland 2
2 73 Silke Jansen / Frauke Jansen Nederland 1

Hoofdklasse Duo Standaard

Plaats Nr. Koppel Land Rank.pnt.
1 67 Cock van Roon / My Ang Chen Nederland 2
2 68 Ellen Bervoets / Greet Bervoets België 1
3 69 Sander Deckx / Sofie Cox België 0
4 70 Marga Roelofsen / Marleen Merkus Nederland 0

A-klasse Duo Standaard 2

Plaats Nr. Koppel Land Pr.pnt.
1 63 Ron de Fiouw / Marisca v.d. Pol Nederland 2
2 61 Frans Bruinse / Coby Kers Nederland 1
3 62 Stephi Jacquemijn / Cindy Manshoven België 0

A-klasse Duo Standaard 1

Plaats Nr. Koppel Land Pr.pnt.
1 59 Jessica van Schaik / Henny Meirink Nederland 2
2 57 Gerda Stikvoort / Thom Tholboom Nederland 1
3 58 Wieger van Lith / Marga van Lith Nederland 1

A-klasse Combi Standaard

Plaats Nr. Koppel Land Pr.pnt.
1 54 Rene Hilgenga / Hannah Koster Nederland 2
2 52 Astrid Jonker / Danny Casten Nederland 1
3 53 Gerda Stikvoort / Dorien Smits België 0
4 50 Sander Deckx / Dorien Smits België 0
5 55 Jan Winkel / Hinke Winkel Nederland 0

D-klasse Combi 2

Plaats Nr. Koppel Land Pr.pnt.
1 38 Anouk v.d. Antvliet / Daphne v.d. Langeberg Nederland 2
2 43 Danique Mees / Menno Renckens Nederland 1
3 42 Marcel Zonjee / Bonnie Duwel Nederland 0
4 37 Mariette Woltheus / Edwin Woltheus Nederland 0
5 39 Hanneke Veldt / Henny Krom Nederland 0
6 41 Coby Kers / Frans Bruinse Nederland 0
7 – 8 36 Alewijn Blom / Everlien Blom Nederland 0
7 – 8 40 Stephi Jacquemijn / Sophie Wouters België 0

D-klasse Combi 1

Plaats Nr. Koppel Land Pr.pnt.
1 30 Klaartje Peeters / Heidi Samec België 2
2 32 Marja v.d. Berg / Carmen Poos Nederland 1
3 31 Lyonne Stork / Mandy Bol Nederland 0
4 33 Jan-Willem Hollink / Danny Castien Nederland 0

A-klasse Combi Latin 2

Plaats Nr. Koppel Land Pr.pnt.
1 22 Rene Hilgenga / Hannah Koster Nederland 2
2 20 Sander Deckx / Dorien Smits België 1

Hoofdklasse Duo Latin 2

Plaats Nr. Koppel Land Rank.pnt.
1 16 Ellen Bervoets / Greet Bervoets België 2
2 15 SAnder Deckx / Sofie Cox België 1
3 14 Anouk v.d. Andvliet / Jesse v.d. Pol Nederland 0
4 17 Danny Castien / Miranda Moleman Nederland 0

Hoofdklasse Duo Latin 1

Plaats Nr. Koppel Land Rank.pnt.
1 11 Carla van Stolwijk / Jessica van Schaik Nederland 2
2 12 Margareth de Wilde / Tineke v.d. Linde Nederland 1

Hoofdklasse Combi Latin 2

Plaats Nr. Koppel Land Rank.pnt.
1 7 Rosanna Schellekens / Kimberly v.d. Broek Nederland 2
2 6 Ellen Bervoets / Greet Bervoets België 1
3 5 Jesse v.d. Pol / Lois v.d. Oever Nederland 0
4 8 Kim Bezemer / Robert van Vulpen Nederland 0